1. صفحه اصلی
  2. chevron_left

خدمات پرستاری کودک و نوزاد

مرکز پرستاری آسایش ایرانیان، نگهداری و پرستاری از کودک در منزل توسط افراد مورد اعتماد و با تجربه را به شما عزیزان ارائه میدهند.

بهترین راه برای گرفتن پرستار کودک

پاسخ به این سؤال که پرستار کودک مناسب را از چه روشی می‌توان پیدا کرد، یکی از مهم‌ترین چالش های والدین است. به‌صورت کلی والدین از ۲ روش اصلی برای یافتن پرستار کودک استفاده می‌کنند از جمله:

  • روش شخصی

در این روش والدین از طریق پرس جو از اطرافیان و یا آگهی در روزنامه، شخصاً مسئولیت یافتن و ارزیابی سوابق  پرستار را بر عهده می‌گیرند. ازآنجایی‌که در این روش والدین تنها بر اساس مدارک ارائه ‌شده از سوی پرستار امکان بررسی سوابق او را دارند، روشی غیر امن و نامطمئن به‌حساب می‌آید، زیرا ممکن است پرستار مسائلی را پنهان کند و یا از ارائه شماره تماس با کارفرماهای قبلی امتناع ورزد.

 

  • استفاده از خدمات مراکز ارائه خدمات پرستار در منزل

یکی دیگر از روش‌های یافتن پرستار کودک در منزل، استفاده از خدمات مراکز معتبری است که با مجوزهای قانونی نسبت به ارائه این خدمات اقدام می‌کنند. مرکز آسایش ایرانیان یکی از خوش‌نام ترین مراکز ارائه خدمات پرستاری است، که سوابق درخشانی در این عرصه دارد. کلیه پرستاران این مرکز از مراحل پیچیده گزینش با موفق عبور کرده‌اند و از سوابق تحصیلی، هویتی و شغلی مطلوبی برخوردار هستند. ارائه مدارکی مانند عدم سوءسابقه، عدم اعتیاد و تضمین مالی از مهم‌ترین گزینه‌های استخدام پرستار در این مرکز است. در این شرایط مسئولیت مهم و سنگین ارزیابی صلاحیت پرستار از دوش شما برداشته می شود. بنابراین می توانید در هنگام مصاحبه با پرستار اعزام شده از سوی مرکز، برسایر اموری متمرکز شوید که برای شما قابل اهمیت است.

مزایای پرستار کودک در منزل برای والدین

استخدام پرستار کودک یکی از سخت‌ترین تصمیماتی است که والدین با آن روبرو می‌شوند. اما با در نظر گرفتن مزایای حضور پرستار در منزل و تأثیر آن بر زندگی والدین و کودک، ممکن است اتخاذ این تصمیم برای والدین اندکی راحت‌ تر شود. مهم‌ترین مزایای حضور پرستار کودک برای والدین شامل موارد زیر است:

  • کاهش مسئولیت‌های والدین و ایجاد فرصت مطلوب برای ایجاد ارتباط با فرزندان
  • بهبود ارتباط والدین با یکدیگر
  • بهبود ارتباطات اجتماعی والدین با سایرین
  • ایجاد فرصت مناسب برای خود مراقبتی والدین و انجام فعالیت‌های موردعلاقه
  • کاهش وابستگی به حضور بستگان برای مراقبت از کودکان
  • کاهش استرس و فشار روانی والدین در خارج از منزل
  • کاهش بار مسئولیت والدین در مراقبت از کودکان و امور منزل

بی‌شک حضور یک پرستار کودک قابل‌اعتماد و باتجربه در کنار فرزندتان، بهترین اتفاق ممکن برای بالا بردن کیفیت زندگی شما خواهد بود.

 

وظایف پرستار نوزاد در منزل

اگر در انتظار تولد فرزند دلبندتان هستید، بهتر است هرچه زودتر به فکر استخدام یک پرستار نوزاد باتجربه باشید. چراکه حضور اطمینان‌بخش یک پرستار نوزاد مجرب و متخصص، سبب کاهش فشار و استرس شما در روزهای ابتدایی ورود این فرشته کوچک خواهد شد. درواقع پرستار به شما کمک می‌کند تا نیازهای موجود را اولویت‌بندی کنید و تنها بر امور مهم متمرکز شوید. پرستار کودک با سازماندهی مسئولیت‌های موجود و تقسیم‌بندی وظایف، شرایط مساعدی را برای خواب و استراحت کافی شما فراهم می‌آورد.

در بسیاری از مواقع پرستار نوزاد  با بر عهده گرفتن کارهای منزل به شما این امکان را می‌دهد که زمان و توجه بیشتری را صرف مراقبت از خود و فرزندتان کنید. کمک به شیردهی، تعویض پوشک، استحمام، خواباندن نوزادان ازجمله مهم‌ترین مسئولیت‌های پرستار نوزاد است.

شرکت پرستاری آسایش ایرانیان

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

فهرست
Call Now Button