از طریق فرم استخدام پرستار شرکت پرستاری آسایش ایرانیان؛ می‌توانید رزومه کاری خود را برای ما ارسال نمایید. شرکت آسایش ایرانیان با سال‌ها تجربه و سابقه‌ی بی‌نظیر در امر خدمات درمانی، نگهداری سالمند در منزل، نگهداری کودک در منزل و پرستاری بیمار همواره جهت ارتقای سطح کیفی خدمات، به‌دنبال بهترین‌ها در حوزه پرستاری و سلامت است.

اگر شما به‌دنبال یک شغل با حقوق مناسب، فضای کاری دوستانه و فرصت‌های رشد و توسعه هستید، موسسه پرستاری آسایش ایرانیان، به‌دنبال شماست.

ما به دنبال جذب افرادی با توانایی‌های فنی و عملی مطلوب هستیم و پیشنهاد می‌کنیم رزومه خود را برای ما ارسال کنید. رزومه‌های ارسالی شما به‌صورت کاملا محرمانه، بررسی و تحلیل خواهند شد و در صورت قابل قبول بودن، با شما تماس خواهیم گرفت. در صورت داشتن هر گونه پرسش در امور استخدام پرستاری، می‌توانید با کارشناسان خدمات پرستاری موسسه آسایش ایرانیان تماس بگیرید.

شرایط واجدین شرایط استخدام پرستاری

علاقه‌مندان به استخدام در موسسه پرستاری آسایش ایرانیان، این موارد را مد نظر قرار دهند که:

  • پرستاران باید به کار پرستاری، مراقبت و نگهداری از افراد سالمند، بیماران کم‌توان، بچه ها و نوزادان علاقه‌مند باشند.
  • پرستاران در کار خود صبوری پیشه کنند.
  • آنان در زمینه پرستاری، تجربه و تخصص لازم را دارا باشند.
  • مراقبان قادر به برقراری ارتباط خوب با افراد ذکر شده باشند.
  • توانایی لازم جهت کار کردن در ساعات و موقعیت‌های مختلف را داشته باشند.
  • آن‌ها بتوانند اعتماد بیماران را جلب کنند.
  • پرستاران قادر به کنترل علائم حیاتی افراد باشند.
  • پرستاران می‌بایست قدرت عمل بالا در شرایط پراسترس را داشته باشند.
فرم استخدام پرستار آسایش ایرانیان

مشخصات فردی

محدوده فعالیت
شیفت خدمات
خدمات مراقبتی
سابقه محکومیت کیفری
نحوه آشنایی با مرکز

سوالات مهم در مورد انتخاب، شرایط و قیمت پرستار سالمند

بله اصولا برای سالمندانی که آقا هستند و یا وزن سنگینی دارند پرستار آقا استخدام می‌کنند.

در حوزه استخدام پرستاری، محاسبه حقوق و درآمد پرستاران، وابسته به عوامل مختلفی می باشد. مهمترین عوامل: شرایط بیمار، کودک و سالمند است که پرستار برای آنان خدمات ارائه می‌دهد. به‌علاوه تعداد ساعات کاری، سابقه کار، محل کار و سطح تحصیلات و تخصص پرستار نیز به عنوان عوامل تعیین کننده حقوق و درآمد پرستاران در نظر گرفته می‌شوند.

بله در  مواردی که افراد بیمار، سالمند و یا حتی کودکی در منزل دارند که نیاز به مراقبت به صورت شبانه‌روزی دارد، استخدام پرستار به صورت شیفت شب و یا شبانه‌روزی می‌باشد.

تمامی افرادی که جویای کار نگهداری، مراقبت و پرستاری از بیماران، سالمندان و کودکان هستند می‌توانند رزومه خود را برای ما ارسال کنند، تا پس از بررسی شرایط و فراگیری آموزش‌های لازم به‌عنوان نیروی مراقبت و نگهداری در بانک اطلاعاتی ما ذخیره شوند.

مهم‌ترین معیار والدین جهت استخدام پرستار کودک، اعتماد و اطمینان به شخص پرستار یا شرکت پرستاری است؛ علاوه بر آن، پرستار باید آموزش‌های لازم را دیده باشد و همچنین مجوزهای مربوطه را کسب نموده باشد.

مدارک لازم جهت استخدام پرستاری در آسایش ایرانیان شناسنامه و کارت ملی است اما برای اطلاعات بیشتر و تکمیل دیگر موارد با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای استخدام در موسسه پرستاری آسایش ایرانیان، می‌توانید ابتدا از طریق ارسال رزومه تمایل خود را برای استخدام پرستاری ثبت نمایید. در صورت تایید با شرکت در مصاحبه و ارائه مدرک و گذراندن مراحل استخدامی، در شرکت آسایش ایرانیان استخدام می‌شوید.