1. صفحه اصلی
  2. chevron_left
  3. استخدام پرستار

استخدام پرستار

از طریق فرم استخدام پرستار شرکت خدمات پرستاری آسایش ایرانیان؛ میتوانید رزومه کاری خود را برای ما ارسال نمایید. شرکت آسایش ایرانیان با سال ها تجربه و سابقه‌ی بینظیر در امر خدمات درمانی، نگهداری سالمند در منزل، نگهداری کودک در منزل، پرستاری بیمار همواره جهت ارتقای سطح کیفی خدمات؛ بدنبال بهترین ها در حوزه پرستاری و سلامت است.

اگر شما به‌دنبال یک شغل با حقوق مناسب، فضای کاری دوستانه و فرصت های رشد و توسعه هستید، موسسه پرستاری آسایش ایرانیان، به دنبال شماست.

ما به دنبال جذب افرادی با توانایی های فنی و عملی مطلوب هستیم و پیشنهاد می کنیم رزومه خود را برای ما ارسال کنید. رزومه های ارسالی شما به صورت کاملا محرمانه؛ بررسی و تحلیل خواهند شد و در صورت قابل قبول بودن، با شما تماس خواهیم گرفت. در صورت داشتن هر گونه پرسش در امور استخدام پرستاری؛ میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

فرم استخدام پرستار آسایش ایرانیان

آیا امکان استخدام پرستار آقا برای سالمند وجود دارد؟

بله اصولا برای سالمندانی که آقا هستند و یا وزن سنگینی دارند پرستار آقا استخدام می‌کنند.

حقوق و مزایای پرستاران چگونه در نظر گرفته میشود؟

در حوزه استخدام پرستاری، محاسبه حقوق و درآمد پرستاران؛ وابسته به عوامل مختلفی می باشد. مهمترین عامل؛ شرایط بیمار، کودک و سالمند است که پرستار برای آنان خدمات ارائه می دهد. به‌علاوه تعداد ساعات کاری، سابقه کار، محل کار و سطح تحصیلات و تخصص پرستار نیز به عنوان عوامل تعیین کننده حقوق و درآمد پرستاران در نظر گرفته می شوند.

آیا امکان استخدام پرستار شیفت شب نیز وجود دارد؟

بله در  مواردی که افراد بیمار، سالمند و یا حتی کودکی در منزل دارند که نیاز به مراقبت به صورت شبانه روزی دارد، استخدام پرستار به صورت شیفت شب و یا شبانه روزی می‌باشد.

فهرست
Call Now Button