شرکت پرستاری آسایش ایرانیان

پرستار سالمند

بهترین مراقبت از سالمند شما با آسایش ایرانیان

۰۲۱ – ۶۲۹۹۹۹۶۱

پرستار سالمند در منزل

مرکز خدمات پرستاری در منزل آسایش ایرانیان متشکل از مجموعه پرستاران سالمند آموزش دیده و با تجربه در تلاش است که خدمات با کیفیت به همشهریان تهرانی ارائه دهد. شما میتوانید با مشاوره رایگان کارشناسان ما مراقب و یا پرستار مناسب  را برای والدین و یا فرزندان خود پیدا کنید.

تماس و مشاوره کارشناسان ما میتوانید با در نظر گرفتن شرایط سالمند خود و وضعیت ایشان، و بودجه مالی به انتخاب مناسب پرستار شما کمک شایانی کند.

با افزایش امید به زندگی در سالهای اخیر و روند رو به رشد جمعیت سالمندان نیاز به مراقبت حرفه ای از سالمندان بیش از پیش مورد توجه قرار خواهد گرفت. پیدا کردن یک پرستار سالمند خوب که درحیطه کار با سالمند دارای تجربه و تخصص کافی باشد، کار بسیار دشواری است. از سویی پرستار و یا مراقب سالمند ساعات بسیاری از روز یا حتی تمام شبانه روز در خدمت سالمند است به همین دلیل انتخاب پرستار مناسب پیچیده تر می شود.

مراقبت از سالمند

ویژگی پرستار سالمند

دانش و مهارت

یک مراقب سالمند یا پرستار سالمند حرفه ای برای انجام هرچه بهتر فعالیت های روزانه سالمندان آموزش دیده است. آنها مهارت لازم در جابجایی و تحرک سالمند را دارند مهارت لازم درمورد دارو درمانی سالمند را کسب کرده اند.
مراقب یا پرستار سالمند خوب علاوه بر داشتن مهارت کافی سعی می کند پیوسته سطح خود را از نظر استاندارد های علمی و عملی ارتقاء دهد.

توانایی دلسوزی و همدلی

یک مراقب و پرستار دلسوز با احساس درد، ترس و ناراحتی سالمند همدردی می کند و می داند چگونه عمل کند تا سالمند احساس بهتری داشته باشد.

صبر و انعطاف پذیری

در مراقبت از سالمند هر روز به صورت یکسان پیش نمی رود. بعضی روزها سالمند احساس درد و ناراحتی بیشتری می کند و در برخی مواقع با پرستار در انجام کارها و اجرای دستورات همکاری نمی کند. یک پرستار سالمند خوب در موقعیت های مختلف منعطف عمل می کند و بهترین کار ممکن را برای حفظ آرامش سالمند انجام می دهد.

رفتار حرفه ای

توجه: به دلیل شرایط خاص سالمند و تظاهر غیر معمول بیماری ها، یک پرستار سالمند خوب متوجه کوچکترین تغیییرات در وضعیت سالمند می شود و به سرعت پاسخ گوی نیاز سالمند خواهد بود.

قابل اعتماد بودن

یک مراقب و پرستار سالمند خوب باید به حرفه خود متعهد باشد، وقتی خانواده یکی از عزیزان خود را به مراقب می سپارد باید بتواند بر عملکرد مراقب حساب کند.

رفتار حرفه ای

مراقب و پرستار سالمند نیز مانند سایر افراد دچار مشکلات و ناملایمتی هایی خواهد شد اما باید بداند که روحیه او به شدت سالمند را تحت تاثیر قرار میدهد، به همین دلیل نباید رفتار حرفه ای را فراموش کند.

مهارت ارتباطی

مراقب و پرستار سالمند باید با سالمند، سایر اعضای خانواده و پزشک و همچنین تیم مراقبتی به راحتی ارتباط برقرار کند و اطمینان حاصل کند که تمامی افراد از وضعیت سلامتی سالمند آگاه هستند.

علاقه به کار پرستاری از سالمند

مراقبت از سالمند کار بسیار سختی است و تنها عشق و علاقه به این کار می تواند باعث ارائه خدمات با کیفیت از جانب پرستار و مراقب سالمند شود. اشتیاق به کار باعث می شود مراقب و یا پرستار از طریق ارائه راه کارهای جدید کیفیت زندگی سالمندان را افزایش دهند.

حفظ اسرار

حفظ اطلاعات و رخدادهایی که در خانه اتفاق می افتد از وظایف مهم مراقبین و پرستاران سالمند است مگر در صورتی که سلامت سالمند در خطر باشد.

سلامت جسمانی

مراقبت از سالمند به سلامت جسمانی نیاز دارد. زیرا پرستار و مراقب برای انجام امور سالمند مانند استحمام و جابجایی از تخت و ویلچر و … باید دارای قدرت بدنی باشد.

تحت پشتیانی مراکز خدمات پرستاری درمنزل:

علاوه بر مهارت علمی و عملی، یکی دیگر از ویژگی های پرستار سالمند خوب داشتن مجوز لازمه است. مانند شرکت پرستاری آسایش ایرانیان که کلیه مجوز های لازم جهت فعالیت در زمینه پرستاری و مراقبت در منزل را اخذ نموده است.

مزایای پرستاری از سالمند در منزل

برخورداری از خدمات مراقبتی ـ پرستاری سالمندان در منزل به سالمند کمک می کند که در کمال آرامش خدمات باکیفیت را در محیط منزل، توسط افراد مجرب و مسئولیت پذیر دریافت کند و سطح استقلال خود را حفظ یا ارتقا دهد. برای بسیاری از سالمندان گذران وقت در خانه خود در الویت قرار دارد.

food for the elderly

قیمت پرستار سالمند در منزل

با اینکه تعرفه پایه ارائه خدمات پرستاری از سوی وزارت بهداشت به مراکز ارائه خدمات پرستاری در منزل ابلاغ می‌شود، تنوع و سطوح خدمات در مرکز ارائه خدمات مراقبتی- پرستاری آسایش ایرانیان از نظر تخصصی سطوح مختلف را در بر می گیرد. مدت زمانی که سالمندان تمایل به دریافت خدمات دارند نیز با توجه به شرایط می تواند بازه های مختلف را دربر گیرد. از این رو سالمندان و خانواده های گرامی با تماس و برقراری ارتباط با مشاورین ما که به صورت 24 ساعته آماده خدمات رسانی هستند، می توانند از جزئیات هزینه خدمات اطلاع یابند. اما عوامل دیگری نیز بر میزان محاسبه قیمت پرستار سالمند در منزل تأثیرگذار هستند ازجمله:

سطح خدمات موردنیاز

برخی از سالمندان تنها برای برطرف کردن احساس تنهایی و انجام برخی از امور منزل، به کمک یک همدم نیاز دارند. درحالی‌که سایرین ممکن است به دلیل ناتوانی‌های جسمی یا ذهنی به‌صورت دائمی و برای تمام امور روزمره زندگی به حضور پرستار وابسته باشند. در واقع سطح خدمات موردنیاز سالمند، بر میزان دستمزد پرستار تأثیر مستقیم دارد.

توانایی تحرک سالمند

بروز برخی از بیماری های مانند زوال عقل یا پارکینسون سبب بروز مشکلات حرکتی در میان سالمندان می شود. مسلما در شرایطی که سالمند دچار مشکلات حرکتی شده  باشد بیش از پیش به کمک دیگران وابسته خواهد بود و  مسئولیت های پرستار او نیزبیشتر خواهد شد.

مشکلاتی مانند زخم بستر یا تحلیل رفتن عضلات و …. در کمین سالمندانی است که با مشکلات حرکتی دست به گریبان هستند. از سویی دیگر این سالمندان برای استفاده از دستشویی، استحمام، ورود و خروج به بستر و کلیه امور روزمره به کمک پرستار نیاز خواهد داشت.  این شرایط سبب افزایش دستمزد پرستار سالمند می شود زیرا کمک به تحرک این سالمندان  به مهارت و قدرت بدنی کافی نیاز دار.د

انجام امور منزل

سالمندانی که در منزل خود به صورت مستقل زندگی می کنند ممکن است به تدریج توانایی خود، برای رسیدگی به امور منزل را از دست بدهند.

انجام امور مهمی مانند حفظ نظافت منزل، شستشوی البسه، خرید مواد غذایی تازه و طبخ غذا و …. همگی به توانایی بدنی مناسبی نیاز دارد.

در این شرایط استخدام یک پرستارسالمند باتجربه که علاوه بر مراقبت از سالمند، مسئولیت رسیدگی به امور منزل را برعهده بگیرد تصمیم مناسبی است.

واضح است که هر چه مسئولیت های پرستارسالمند در انجام امورمنزل بیشتر باشد، دستمزد بیشتری دریافت خواهد کرد.

حضور سایر اعضای خانواده در منزل

گاهی اوقات ممکن است سالمند درکنار سایر اعضای خانواده در حال زندگی کردن باشد اما به مراقبت های تخصصی یک پرستار سالمند حرفه ای نیاز داشته باشد.

در این شرایط وظایف پرستار سالمند ممکن است اندکی افزایش پیدا کند و علاوه بر مراقبت از سالمند مسئولیت هایی مانند شستشوی البسه یا طبخ غذای سایرین نیز برعهده پرستار باشد.

در این شرایط با توجه به تعداد سایر افرادی که در منزل زندگی می کنند و مسئولیت هایی که برعهده پرستار است، میزان حقوق پرستار نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

فاصله مکانی منزل پرستار و سالمند

یکی دیگر از عواملی که بر تعیین میزان حقوق پرستار اثر دارد میزان فاصله مکانی بین منزل سالمند و منزل پرستار است.

هر چه این فاصله بیشتر باشد، پرستار متحمل زمان و هزینه بیشتری برای عبور و مرور به منزل سالمند خواهد شد و در نتیجه دستمزد بیشتری نیاز خواهد داشت.

برای کاهش این هزینه ها لازم است در هنگام استخدام پرستار به موقعیت جغرافیایی محل زندگی پرستار توجه کافی شود تا پرستار هزینه کمتری برای تردد صرف نماید.

زمان حضور پرستار در منزل سالمند

هر چه زمان حضور پرستار در منزل سالمند بیشتر باشد میزان دستمزد او نیز افزایش خواهد یافت. این زمان براساس نیاز سالمند و مدت زمانی که در شبانه روز به مراقبت نیاز دارد بستگی دارد.

گاهی اوقات سالمند از سلامت عمومی مناسبی برخوردار است اما ممکن است به دلیل فاصله مکانی یا مشغله زیاد خانواده، مجبور به سپری کردن ساعات زیادی از روز درتنهایی باشد.

در این شرایط احتمال بروز افسردگی و ابتلا به بروز بیماری های مختلف در سالمندان  افزایش پیدا می کند . برای پیشگیری از بروز این مشکل می توان از نوعی از خدمات پرستاری درمنزل که به عنوان همدم سالمند شناخته می شود استفاده کرد.

این افراد نقش مهمی در پرکردن ساعات تنهایی سالمند دارند و با تشویق سالمند به حفظ روابط اجتماعی از بروز افسردگی و انزوا پیشگیری می کنند.

برخی دیگر از سالمندان نیز ممکن است برای کل ساعات شبانه روز به حضور پرستار نیاز داشته باشند. مسلما هر چقدر ساعات حضور پرستار در منزل سالمند بیشتر باشد دستمزد بیشتری به پرستار تعلق خواهد گرفت. شیفت های معمولی پرستاران سالمند معمولا 8 ساعته- 12 ساعته و 24 ساعته است. در شرایطی که سالمند در ایام تعطیل و خارج از ساعات کاری پرستار، به مراقبت نیاز داشته باشد، حقوق پرستار افزایش پیدا خواهد کرد.

پرستار شبانه‌روزی تهران

بر اساس تحقیقات انجام‌شده، سالمندانی که در منزل شخصی خود مورد پرستاری و حمایت قرار می‌گیرند، از سطح سلامتی بهتری برخوردار هستند.

بسیاری از سالمندان به دلیل ناتوانی‌های جسمی، انواع معلولیت‌ها، بیماری ذهنی و زوال عقل، قادر به مدیریت امور شخصی خود نیستند. در این شرایط حضور پرستار شبانه‌روزی یکی از بهترین گزینه‌های موجود برای حفظ استقلال و کرامت سالمند است.

مرکز پرستاری آسایش ایرانیان با امکان ارائه انواع خدمات پرستاری در منزل در شیفت‌های کاری متنوع، آماده ارائه خدمت به همشهریان گرامی است. برای برخورداری از خدمات باکیفیت و تخصصی مرکز پرستاری آسایش ایرانیان تنها یک تماس با ما فاصله‌دارید.

برای دریافت مشاوره در زمینه پرستار سالمند با مشاورین شرکت پرستاری آسایش ایرانیان تماس حاصل فرمایید.

قیمت پرستار سالمند

مطالعات نشان داده است سالمندانی که در منزل مورد مراقبت قرار می گیرند از نظر سلامتی وضعیت مناسب تری نسبت به سالمندان ساکن در آسایشگاه سالمندان دارند. علاوه بر این دلایل زیادی وجود دارد که سالمندان تصمیم می گیرند خدمات مراقبتی و پرستاری را در خانه خود دریافت کنند.

سالمندان به محیط خانه خود آشنا هستند و جای تمامی وسایل را میدانند(در سالمندانی که حافظه خود را از دست دادند آشنا بودن با محیط اهمیت بیشتری دارد).
در خانه خود احساس امنیت بیشتری می‌کنند.
خاطرات ارزشمندی از خانواده و اطرافیان و محیط منزل خود دارند.
ارائه خدمات با کیفیت مراقبتی ـ پرستاری در منزل عملکرد جسمانی سالمندان را افزایش میدهد، اعتماد به نفس آنها را بالا میبرد. استقلال سالمندان را حفظ می کند و سطح سلامتی سالمندان را بهبود می بخشد.

موارد استفاده از پرستار سالمند

بعد از عمل جراحی و آسیب دیدگی سالمندان جهت انجام کاردرمانی و فیزیوتراپی و… در مواردی که خانواده ترجیح می دهند سالمند در منزل باشد.
استفاده از خدمات تخصصی پرستاری در منزل
نیاز به تجهیزات پزشکی در منزل
سالمندان تنها
سالمندان دچار آلزایمر
در سالمندان دچار محدودیت های حرکتی
برای استراحت اعضای خانواده و تجدید قوا در امر مراقبت
کاهش هزینه ها
صرفه جویی در وقت

مرکز پرستاری آسایش ایرانیان

در مراکز پرستاری برای ارائه خدمات با کیفیت آموزش های تخصصی به مراقبین و پرستاران داده می شود.
مراقبین با سازگاری سریع و رفتار حرفه ای به اعضای خانواده کمک می کنند تا فضای منزل امن تر و راحت تر و خدمات در دسترس تر باشند.
موجب کاهش تعداد دفعات مراجعه به بیمارستان می شود
افزایش سطح سلامتی و نشاط در سالمند به دلیل حضور در محیط خانه و خانواده
کمک به کاهش استرس ناشی از دوران سالمندی و افزایش سن
کمک به انجام فعالیت های روزانه زندگی
سهولت در دید و بازدید و ملاقات اطرافیان در منزل نسبت به اقامت در آسایشگاه سالمندان و بیمارستان

انواع خدمات مراقبتی ـ پرستاری سالمندان در منزل

خدمات مراقبتی در منزل طیف گسترده ای از خدمات بهداشتی و درمانی را در برمی‌گیرد. بسته به نیاز سالمند خدمات می‌تواند طیفی از خدمات پزشکی تخصصی و فوق تخصصی، خدمات پرستاری، پاراکلینیکی، خدمات مراقبتی و نظافتی در منزل را در برگیرد.

خدماتی که مرکز مراقبتی- پرستاری آسایش ایرانیان به سالمندان عزیز ارائه می شود با توجه به میزان توانمندی سالمندان و نیاز آنان در سطوح مختلف طبقه بندی می شود. خدمات به وسیله سه گروه از نیروهای مجرب تحت عناوین، مراقبین با تجربه، بهیاران با سابقه و پرستاران ارائه می شود.

خدمات پزشکی در منزل
در این نوع خدمات پزشک به صورت حضوری در منزل سالمند حضور میابد و به تشخیص و درمان میپردازد. همچنین پزشک میتواند به صورت دوره ای در جریان نیاز های و روند بهبودی سالمند قرار بگیرد.

خدمات پرستاری در منزل
این دسته از خدمات از جانب سالمندان بر اساس نیاز و وضعیت سلامتی آن ها مورد استقبال قرار گرفته است.

پرستار سالمند دلسوز

پرستار حرفه ای طبق دستور پزشک خدمات را در منزل ارائه میدهد. شرح وظایف پرستاران سالمند در منزل به صورت زیر است:

اجرای دستورات پزشکی
تزریق انسولین
گاواژ و لاواژ
مراقبت از زخم
مراقبت از سوند
تعویض پانسمان
سرم تراپی
تزریقات وریدی و عضلانی طبق دستور پزشک
کنترل درد
پیشگیری از عفونت
مانیتور فشار خون، قند خون، ضربان قلب، دمای بدن و تعداد تنفس
حفظ ارتباط با پزشک سالمند و گزارش تغییرات سلامتی و تغییرات نسخه دارویی سالمند و اجرای آن

خدمات مراقبتی در منزل

مصاحبت با سالمند
سالمندانی که تنها زندگی می کنند نیاز به مصاحبت و حمایت عاطفی بیشتری دارند. برخی از مراقبین همدم امور منزل را نیز برای سالمند انجام می دهند. مراقبین آموزش دیده فعالیت های متنوعی را برای پر کردن اوقات فراغت سالمند انجام می‌دهند. مانند:

گردش بردن سالمند
خواندن کتاب برای سالمند
بازی کردن
همراهی کردن با سالمند برای پیاده روی
نامه نوشتن و یا پیغام گذاشتن از طرف سالمند
خدمات پرستاری در منزل
کمک به انجام فعالیت بدنی
در این مورد مراقبین به سالمندان در انجام امور شخصی آنها کمک می کنند.

کمک به تحرک و قدم زدن در سالمندان
پوشیدن لباس
کمک به خوابیدن در تخت خواب
جابجایی روی ویلچر
جابجایی از روی تخت روی ویلچر یا صندلی
غذا دادن به سالمند

کمک به بهداشت فردی
بسیاری از سالمندان ممکن دچار ناتوانی های شدید و محدودیت های جسمانی باشد. در مواردی که سالمندی شخصی ترین امور خود را نتواند انجام دهد، باید یک مراقب سالمند آموزش دیده با ملایمت و مهربانی و با حفظ عزت نفس سالمند او را در انجام امور کمک کند.

کمک به شست و شو و دوش گرفتن سالمند
شست و شوی ملحفه و روتختی سالمند
آراستن سالمند(شانه کردن موهای سالمند، اصلاح سالمند)
کمک به بهداشت دهان دندان
مراقبت های مربوط به بی اختیاری ادراری و اجابت مزاج سالمند و نظافت سالمند

انجام امور نظافتی منزل

در مواردی که سالمند دارای شرایط ویژه پزشکی است، باید برای انجام امور منزل از کمک دیگران بهره مند شود. مراقبین می توانند بسیاری از امور منزل را انجام دهند.

شستن لباس ها
آشپزی کردن
بیرون بردن زباله ها
انجام امور سبک منزل

نگهداری از سالمند پوشکی

یکی از موضوعاتی که مربوط به نگهداری از بعضی از سالمندان می شود نگهداری از سالمند پوشکی است. پرستاری که این مسئولیت را قبول می کند باید در استفاده از پوشک برای سالمندان و نحوه به کار بردن و. باز و بسته کردن ان تجربه و مهارت داشته باشد.

پرستار باید به نوعی عمل کند که آسایش و راحتی بیمار حد اکثر شود. استفاده از پوشک برای سالمندان نکات زیادی دارد نظیر وزن و سایز سالمند و انواع پوشک مناسب برای که با توجه به شرایط وی باید انتخاب شود.

خدمات تخصصی به سالمند

گفتار درمانی
کارشناسان گفتار درمانی به سالمندان کمک می کنند توانایی برقراری ارتباط واضح و صحبت کردن خود را به دست بیاورند و یا تقویت کنند.

کاردرمانی
یک متخصص کار درمان به سالمندان دچار ناتوانی های جسمانی، اجتماعی و یا عاطفی کمک می کند تا بتواند فعالیت های روزانه خود مانند غذا خوردن، استحمام و لباس پوشیدن و … را انجام دهد.

فیزیوتراپی
بسیاری از سالمندان در انجام فعالیت های روزانه و بهبود عملکرد جسمانی خود پس از یک بیماری یا آسیب دیدگی به کمک نیاز دارند. در این موارد یک فیزیوتراپ مجرب می تواند سالمند را در بازیابی توانمندی و تقویت ماهیچه ها کمک کند.

پرستار سالمند و ورزش

خدمات روانپزشکی
در دوران سالمندی به دلیل شیوع بیماری های جسمانی ، اختلالات روانی سالمندان پنهان میماند. از این رو مرکز آسایش ایرانیان به درخواست خانواده ها مشاورین روانشناس خود را به منزل سالمند اعزام و خدمات لازم را به آنها ارائه می دهد.

متخصص تغذیه
متخصصان تغذیه با حضور در منزل سالمند و انجام ارزیابی های لازم برنامه غذایی و توصیه های مناسب را به سالمند ارائه می دهد.

محاسبه دستمزد در مرکز پرستاری آسایش ایرانیان

مرکز پرستاری آسایش ایرانیان با برخورداری از مجوزرسمی از وزارت بهداشت و نهادهای مرتبط سال هاست که به صورت حرفه ای مشغول به خدمت رسانی به همشهریان گرامی است.

از آنجایی که تعرفه پایه ارائه خدمات پرستاری در منزل به صورت سالانه از سوی وزرات بهداشت به این مراکز ابلاغ می شود، محاسبه کلیه خدمات پرستاری بر مبنای این تعرفه خواهد بود.

با این حال، میزان قطعی دستمزد پرستار سالمند در منزل به توافق نهایی بین پرستار و کارفرما بستگی دارد و براساس شرایط سالمند و خدمات مورد نیاز تعیین می شود.

میزان فرانشیز یا حق السهم مرکز پرستاری آسایش ایرانیان نیز با توجه به مبلغ قرار داد منعقد شده، محاسبه و دریافت خواهد شد و این مبلغ کاملا منصفانه و براساس موازین رسمی و قانونی است.

مناطق تحت پوشش مرکز پرستاری آسایش ایرانیان

شهرتهران پرجمیعت ترین شهر ایران است که تعداد زیادی از عزیزان سالمند را درخود جای داده است. بسیاری از این سالمندان برای برخورداری از یک زندگی با کیفیت و سالم به حضور و حمایت پرستار سالمند نیاز دارند. به همین دلیل مرکز پرستاری آسایش ایرانیان در جهت رفاه حال عزیزان سالمند و اطرافیان آنها در تمام مناطق استان تهران خدمات پرستاری ارائه می کند.

از سویی دیگر شهر کرج نیز جزو مناطق تحت پوشش این مرکز است و خدمات پرستاری متنوعی به این عزیزان ارائه می شود. بنابراین در شرایطی که سالمند ساکن شهرکرج باشد این امکان وجود دارد که برای کاهش هزینه ها از پرستاران ساکن کرج برای ارائه خدمات استفاده شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و برخورداری از خدمات حرفه ای پرستاران این مرکز، تنها به اندازه یک تماس تلفنی فاصله دارید. بنابراین  با مشاوران مرکز پرستاری آسایش ایرانیان به صورت شبانه روزی تماس حاصل فرمایید و از خدمات این مرکز بهره مند شوید.

آیا پس از عقد قرار داد، نظارتی بر عملکرد پرستار وجود خواهد داشت؟

کلیه نیروها و کادر خدماتی مرکز پرستاری آسایش ایرانیان پس از طی چندین مرحله گزینش و دریافت تضامین لازم، به استخدام این مرکز درآمده اند و از سوابق کاری درخشانی برخوردار هستند.

با این حال این مرکز در جهت ارتقا کیفیت خدمات ارائه شده و کسب خوشنودی مشتریان گرامی به صورت منظم به بررسی و ارزیابی خدمات ارائه شده از سوی پرستار می پردازد.

این مرکز با دایر کردن واحد نظارت به صورت شبانه روزی در خدمات مشتریان گرامی است تا با پیگیری نظرات سازنده، پیشنهادات و انتقادات این عزیزان از بروز هرگونه مشکل برای سالمند و اطرافیان او پیشگیری به عمل آورد.

استخدام پرستار سالمند از مرکز پرستاری آسایش ایرانیان چه مزایای دارد؟

همانگونه که بیان شد این مرکز یکی از معتبرترین و خوشنام ترین مراکز ارائه خدمات پرستاری در منزل است که با مجوز وزارت بهداشت مشغول به فعالیت  است.

این مرکز علاوه بر خدمات رسانی به سالمندان عزیز، در حیطه پرستاری از کودکان و بیماران نیز مشغول به خدمت رسانی است و ازکارنامه درخشانی برخوردار است.

کادر پرستاری مرکز آسایش ایرانیان، از بین بهترین پرستاران موفق در این عرصه انتخاب شده اند و رضایت مشتریان ما نیز موید مهارت و توانایی های نیروهای پرستاری این مرکز است.

این مرکز با برخورداری از بانک اطلاعاتی گسترده، از توانایی پوشش نیازهای متنوع مشتریان برخوردار است و به تناسب نیازهای منحصر به فرد اعلام شده، نسبت به اعزام پرستاران حرفه ای اقدام می کند.

در شرایطی که پرستار اعزام شده به هر دلیلی از سوی کارفرما مورد تایید قرار نگیرد، بلافاصه از سوی مرکز نسبت به اعزام پرستار جایگزین اقدام خواهد شد.

کلیه تعهدات پرستار و کارفرما در یک قرار رسمی و قانونی مکتوب خواهد شد و به امضای طرفین خواهد رسید. در این شرایط طرفین از آرامش خاطر بیشتری برخوردار خواهند بود و نسبت به  انجام وظایف خویش متعهد خواهند بود.

از سویی دیگر ممکن است سالمند در کنار دریافت خدمات مراقبتی و پرستاری به سایر خدمات توانبخشی و تشخیصی یا درمانی در منزل نیاز داشته باشد از جمله فیزیوتراپی، گفتاردرمانی، سونوگرافی، رادیولوژی، ویزیت پزشک متخصص و غیره …

خوشبختانه مرکز پرستاری آسایش ایرانیان  همواره در تلاش است تا با ارائه خدمات متنوع فوق، رفاه و آسایش سالمندان عزیز را تامین کند.

دوران سالمندی به منزله سال های طلایی زندگی انسان است و هر سالمندی شایستگی برخورداری از زندگی سالم و با کیفیت است.

با استفاده از خدمات پرستاری از مرکز پرستاری آسایش ایرانیان، سلامت، امنیت و آسایش عزیزان سالمند را تضمین کنید.

8 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • پرستار سالمند توانایی تعویض پوشک سالمند رو داره؟

  پاسخ
  • میثم غلامی
   تیر 1, 1401 5:22 ب.ظ

   بله اکثر پرستاران و مراقبان شرکت ما آموزش های لازم در این زمینه رو دیدند و توانایی مراقب از سالمند پوشکی را دارند

   پاسخ
 • پرستار سالمند میتونه کارهای خونه رو هم انجام بده؟

  پاسخ
  • میثم غلامی
   تیر 1, 1401 5:23 ب.ظ

   شما در مشاوره رایگان با کارشناسان ما میتوانید درخواست های خودتون رو اعلام نمایید، بر اساس اون پرستار و یا مراقب مناسب امور شما معرفی میگردد

   پاسخ
 • هزینه ها رو لطفاً بفرستید برام

  پاسخ
  • میثم غلامی
   تیر 9, 1401 11:20 ق.ظ

   لطفاً شماره تلفن خودتون ارسال بفرمایید یا با شماره های موجود در سایت تماس حاصل بفرمایید

   پاسخ
 • امید رمضانی
  تیر 4, 1401 12:21 ب.ظ

  سلام وقت بخیر
  شما برای پدربزرگم که آلزایمر داره پرستار دارین؟

  پاسخ
  • میثم غلامی
   تیر 9, 1401 11:21 ق.ظ

   سلام
   بله پرستاران ما در رابطه با عزیزان آلزایمری آموزش های لازم را دیده اند

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Call Now Button