خدمات اعزام پرستار به منزل

استفاده از خدمات اعزام پرستار؛ علاوه‌بر افزایش رفاه و راحتی؛ در بیشتر مواقع سبب تسریع بهبودی بیمار؛ نیز می‌گردد. بنابراین؛ شرکت پرستاری آسایش ایرانیان؛ با بهره‌گیری از تجربه‌ی بهترین پرستاران، جهت رفاه حال هموطنان عزیز؛ آماده ارائه خدمت اعزام پرستار به منزل، با بهترین کیفیت می‌باشد.

ویژگی‌های بارز پرستاران اعزامی این شرکت؛ صبر، مسئولیت‌پذیری، عملکرد باکیفیت و وجدان کاری است. شما میتوانید با آسودگی خیال، خدمات پرستاری از نوزاد (بچه)، سالمند و بیماران خود را به ما بسپارید.

اعزام پرستار

چه زمانی به خدمات پرستاری نیاز دارید؟

در صورتی که بنا به هر دلیلی امکان نگهداری از سالمندان یا کودک خود را ندارید، احتمالا به تمام روش‌های ممکن فکر خواهید کرد. اما این نکته را گوشزد می‌کنیم که شما به خاطر مشغله‌های روزمره خود، فرصت آزمون و خطای تمام روش‌های ممکن را ندارید. در این مورد بهترین روش استفاده از یک پرستار کودک یا پرستار سالمند مطمئن است تا بتواند از سالمند یا کودک شما با حفظ روحیه و آرامش وی، مراقبت و نگهداری کند.

علاوه بر این اگر یکی از افراد خانواده شما بیمار شده و نیاز به بستری شدن در منزل را داشته باشد؛ در این صورت برای مراقبت و نگهداری بهتر؛ استفاده از خدمات پرستار بیمار؛ ضرورت زیادی پیدا می‌کند.

 

انتخاب بهترین پرستار در منزل

برای این که بتوانید ریسک انتخاب پرستار را برای خود به حداقل برسانید، بهتر است با مشاوره با مراکز معتبر خدمات پرستار در منزل، نسبت به انتخاب بهترین مورد اقدام کنید.

مرکز آسایش ایرانیان با آموزش تخصصی پرستاران خود، کیفیت خدمات ارائه شده خود را ضمانت می‌کند. برای انتخاب بهترین پرستار در منزل باید انتظارات و نیازهای خود را از خدمات پرستاری مشخص کرده و با بیان آن‌ها به کارشناسان مجموعه آسایش ایرانیان، پرستار مورد نظر خود را انتخاب کنید.

خدمات اعزام پرستار به منزل

اعزام پرستار در منزل

خدمات اعزام پرستار در منزل با توجه به نیاز شما و همچنین تمایل‌تان به دریافت خدمات مختلف، متفاوت خواهد بود. همچنین شرایط جسمانی شخصی که برای مراقبت از او تقاضای اعزام پرستار دارید نیز حتما نقش مهمی در انتخاب نوع خدمات ارائه شده خواهد داشت. در ادامه این نوع خدمات را به تفکیک بیان می‌کنیم.

اعزام پرستار سالمندان

خدماتی که برای نگهداری و مراقبت از سالمندان انجام می‌شوند، معمولا عبارتند از:

 1. رسیدگی به نظافت شخصی فرد سالمند و شستشوی لباس‌ها
 2. هم‌صحبتی و هم‌نشینی با سالمند به منظور بالا بردن و حفظ روحیه
 3. کمک برای رفتن بیرون از خانه و انجام تفریحاتی که مناسب روحیه سالمندان است
 4. کنترل داروها و تحویل گزارش مصرف داروها به خانواده و پزشک سالمند

اعزام پرستار کودکان

مراقبت و پرستاری از کودک شامل موارد زیر است:

 1. حمام کردن و تعویض پوشک یا کمک به رفتن کودک به سرویس بهداشتی
 2. تهیه غذای مناسب برای کودک
 3. آموزش مهارت‌های مختلف لازم با انجام بازی‌
 4. ایجاد محیطی شاد و سرگرم کننده برای کودک
 5. کمک به انجام تکالیف درسی و برنامه‌ریزی برای به اتمام رساندن ‌آن‌ها
 6. کنترل مصرف داروهای کودک
اعزام پرستار به منزل

اعزام پرستار برای افراد بیمار

پرستاری از بیمار ممکن است در منزل یا حتی بیمارستان انجام شود. بنابراین مجموعه خدماتی که اعزام پرستار برای بیماران ارائه می‌شود را می‌توان به صورت زیر بیان کرد:

 • همراهی بیمار در بیمارستان و کمک به انجام کارهایی همچون نشستن، خوردن دارو، رفتن به سرویس بهداشتی و …
 • انجام خدمات درمانی همچون تعویض پانسمان و سوند، تزریقات، کنترل مصرف داروها و همچنین فیزیوتراپی.
 • جابجایی بیمار روی تخت برای جلوگیری از عرق‌سوز شدن یا ایجاد زخم بستر.

مزایای استفاده از امکان اعزام پرستار

استفاده از خدمات اعزام پرستار به منزل برای مراقبت، پرستاری، نگهداری یا درمان مزیت‌هایی به‌دنبال دارد، به عنوان مثال:

 • راحتی و آسایش: افراد می‌توانند در خانه خود بمانند و با استفاده از خدمات پرستاری، از راحتی و آسایش خانه‌شان بهره‌مند شوند. این امر برای بیمارانی که برای درمان به بیمارستان نیاز دارند.
 • پیگیری و مراقبت شخصی‌تر: با اعزام پرستار به منزل، کودک،سالمند و یا بیمار می‌تواند از پیگیری و مراقبت شخصی‌تری برای خودش برخوردار شود
 • کاهش ریسک عفونت: با اعزام پرستار به منزل، بیمار در معرض عفونت‌های بیمارستانی قرار نمی‌گیرد و از خطر ابتلا به عفونت‌های جدید جلوگیری می‌شود.
 • صرفه‌جویی در هزینه: خدمات پرستاری در منزل معمولاً ارزان‌تر از بستری در بیمارستان هستند و در بسیاری از موارد می‌تواند به صرفه‌ترین راه حل برای خانواده بیمار باشد.
 • امکانات مراقبتی بیشتر: در خانه، پرستار می‌تواند از امکانات بیشتری برای مراقبت و درمان استفاده کند.

اعزام پرستار به منزل؛ آسایش ایرانیان

جهت آشنایی بیشتر با خدمات اعزام پرستار به منزل؛ با کارشناسان خبره ما تماس بگیرید. اعزام پرستار؛ موجب آسایش، رفاه و آسودگی خیال شما و عزیزانتان است.

سوالات متداول

فهرست
Call Now Button