اعزام پرستار؛ شرکت خدمات اعزام پرستار به منزل

یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه اعزام پرستار به منزل، آسایش ایرانیان است. مرکز خدمات پرستار آسایش ایرانیان، خدمات اعزام پرستار را برای انواع مددجویان سالمند، کودک و بیماران فراهم و پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید برای ثبت درخواست اعزام فوری پرستار به منزل به صورت ساعتی، روزانه و یا شبانه‌روزی (24 ساعته) با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
خدمات اعزام پرستار برای افراد سالمندی که احساس تنهایی می‌کنند و یا به دلیل بیماری‌های جسمی باید مراقبت شوند، برای کودکانی که ساعات زیادی را در خانه تنها می‌مانند و یا مادرانی که به تازگی نوزاد خود زا بدنیا آورده و به کمک احتیاج دارند، همچنین بیمارانی که قصد دارند از فضای طاقت‌فرسای بیمارستان و هزینه‌های گزاف آن‌جا فاصله بگیرند بهترین گزینه است.
استفاده از خدمات اعزام پرستار، علاوه‌بر افزایش رفاه و راحتی، در بیشتر مواقع سبب تسریع بهبودی بیمار، نیز می‌گردد. بنابراین شرکت پرستاری آسایش ایرانیان، با بهره‌گیری از تجربه‌ی بهترین پرستاران، جهت رفاه حال هموطنان عزیز، آماده ارائه خدمت اعزام پرستار به منزل، با بهترین کیفیت می‌باشد.

ویژگی‌های بارز پرستاران اعزامی این شرکت، صبر، مسئولیت‌پذیری، عملکرد باکیفیت و وجدان کاری است. شما میتوانید با آسودگی خیال، پرستاری از نوزاد (بچه)، سالمند و بیماران خود را به ما بسپارید.

اعزام پرستار

اعزام پرستار: شرکت پرستاری آسایش ایرانیان

اعزام پرستار

در صورت نیاز به خدمات پرستاری (پرستار کودک در منزل، پرستار سالمند در منزل و پرستار بیمار در منزل) با ما تماس بگیرید. کارشناسان شرکت پرستاری آسایش ایرانیان؛ آماده ارائه مشاوره رایگان، به شما هستند.

مشاوره رایگان تلفنی

چه زمانی به خدمات اعزام پرستار نیاز دارید؟

در صورتی که بنا به هر دلیلی امکان نگهداری از سالمندان یا کودک خود را ندارید، احتمالا به تمام روش‌های ممکن فکر خواهید کرد. اما این نکته را گوشزد می‌کنیم که شما به خاطر مشغله‌های روزمره خود، فرصت آزمون و خطای تمام روش‌های ممکن را ندارید. در این مورد بهترین روش استفاده از یک پرستار کودک یا پرستار سالمند مطمئن است تا بتواند از سالمند یا کودک شما با حفظ روحیه و آرامش وی، مراقبت و نگهداری کند.

علاوه‌بر‌این اگر یکی از افراد خانواده شما بیمار شده و نیاز به بستری شدن در منزل را داشته باشد؛ در این‌صورت برای مراقبت و نگهداری بهتر؛ استفاده از خدمات پرستار بیمار، ضرورت زیادی پیدا می‌کند.

خدمات اعزام پرستار برای مراقبت از چه افرادی مناسب است؟

اعزام پرستار به منزل طیف گسترده‌ای از مددجویان را شامل می‌شود. پرستاران اعزام شده در منزل توانایی انجام مراقبت‌های پزشکی و بالینی مانند تزریق دارو، رسیدگی به پانسمان و زخم‌ها، کمک به انجام حرکات اصلاحی، کنترل فشارخون و قند خون برای بیماران را دارند. اگر مددجوی مورد نظر شما سالمند یا کودک خردسال و نوزاد باشد نیز، پرستاران اعزامی از طرف موسسه پرستاری آسایش ایرانیان، تخصص‌های لازم در امر رسیدگی به بهداشت، تغذیه و سرگرمی این افراد را دارند.

اعزام پرستار سالمند به منزل

اعزام پرستار سالمند به منزل، این مزیت را ایجاد کرده که سالمندان بدون دور شدن از اعضای خانواده خود بتوانند از بهترین مراقبت‌های پزشکی و بهداشتی در منزل شخصی خود بهره‌مند شوند. اعزام پرستار به منزل برای افراد سالخورده به آن‌ها این امکان را می‌دهد تا در کنار مراقبت‌های پزشکی تخصصی، کسی را درکنار خود برای همصحبتی و هم‌نشینی داشته باشند و کمتر احساس تنهایی و افسردگی داشته باشند.
خدماتی که برای نگهداری و مراقبت از سالمندان انجام می‌شوند، معمولا عبارتند از:

 • رسیدگی به نظافت شخصی فرد سالمند و شستشوی لباس‌ها
 • هم‌صحبتی و هم‌نشینی با سالمند به منظور بالا بردن و حفظ روحیه.
 • کمک برای رفتن بیرون از خانه و انجام تفریحاتی که مناسب روحیه سالمندان است.
 • کنترل داروها و تحویل گزارش مصرف داروها به خانواده و پزشک سالمند.

اعزام پرستار کودک و نوزاد

گاهی به دلیل مشغله‌های بسیار والدین شاغل، فرزندان خردسال به ناچار در خانه تنها میمانند؛ در این زمان خدمات اعزام پرستار به منزل برای مراقبت و نگهداری از کودکان بهترین گزینه برای اطمینان از رفع نیازهای غذایی، بهداشتی و بازی و سرگرمی آن‌ها است.
مراقبت و پرستاری از کودک شامل موارد زیر است:

 • حمام کردن و تعویض پوشک یا کمک به رفتن کودک به سرویس بهداشتی.
 • تهیه غذای مناسب برای کودک.
 • آموزش مهارت‌های مختلف لازم با انجام بازی‌.
 • ایجاد محیطی شاد و سرگرم‌کننده برای کودک.
 • کمک به انجام تکالیف درسی و برنامه‌ریزی برای به اتمام رساندن ‌آن‌ها.
 • کنترل مصرف داروهای کودک.

خدمات اعزام پرستاری بیمار در منزل

با وجود هزینه‌های بسیار گزاف بیمارستان‌ها، شلوغی و آلودگی محیط آن‌جا و سختی‌ها و مشکلات رفت‌وآمد، بسیاری از بیماران با مشورت پزشک معالج ترجیح می‌دهند از خدمات پرستاری در منزل بهره‌مند شوند. اعزام پرستار به منزل به معنای فراهم آوردن همان مراقبت‌های پزشکی و تخصصی در بیمارستان است که با دقت و تمرکز بیشتری تنها برای یک بیمار صورت می‌گیرد.
پرستاران اعزام شده از طرف مرکز خدمات پرستاری آسایش ایرانیان کاملا آموزش دیده در انجام مراقبت‌ها پزشکی و بالینی با مدارک تخصصی از دانشگاه‌های معتبر کشور می‌باشند.
مجموعه خدماتی که برای اعزام پرستار بیمار ارائه می‌شود را می‌توان به صورت زیر بیان کرد:

 • همراهی بیمار در بیمارستان و کمک به انجام کارهایی همچون نشستن، خوردن دارو، رفتن به سرویس بهداشتی و غیره.
 • انجام خدمات درمانی همچون تعویض پانسمان و سوند، تزریقات، کنترل مصرف داروها و همچنین فیزیوتراپی.
 • جابجایی بیمار روی تخت برای جلوگیری از عرق‌سوز شدن یا ایجاد زخم بستر.

ثبت درخواست اعزام فوری پرستار به منزل

گاهی برای پیدا کردن یک مراقب حرفه‌ای برای نگهداری از افراد بیمار یا سالمند زمان زیادی نداریم؛ در این شرایط ثبت درخواست اعزام فوری پرستار به منزل در شرکت آسایش ایرانیان به کمک شما خواهد آمد.
مرکز خدمات پرستاری آسایش ایرانیان با سال‌ها تجربه و مهارت در امر اعزام پرستار، با تمام چالش‌ها و دغدغه‌های مددجویان بیمار، سالمند و کودکان و والدین به خوبی آشناست.
پس از تماس شما با کارشناسان ما و توضیح شرایط فرد تحت مراقبت، مشاورین ما بهترین پرستار را متناسب با شرایط و درخواست شما برایتان اعزام می‌کنند. برای درخواست اعزام فوری پرستار به منزل تنها کافی‌ست تا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

ویژگی‌های پرستاران اعزامی از طرف شرکت آسایش ایرانیان

بسیاری از شما هنگام انتخاب و استخدام پرستار در منزل، با چالش‌هایی از قبیل تشخیص صلاحیت علمی و اخلاقی پرستار مورد نظر روبرو شده‌اید: در ادامه با برخی از ویژگی‌هایی که باید پرستاران داشته باشند آشنا می‌شوید:

 • باتجربه: انتخاب پرستار برای مراقبت از عزیزان یکی از حساس‌ترین تصمیماتی است که یک خانواده می‌تواند بگیرد. انتخاب پرستار از یک مرکز معتبر مهم‌ترین قدم در این تصمیم است.
 •  منظم و وقت شناس بودن: یکی از وظایف اصلی پرستار  در منزل توجه و هوشیاری به‌خصوص در هنگام مصرف دارو است. همچنین پرستار باید با کمک ابزار یادآوری زمان مراجعه بیمار به پزشک را یادآوری کند و همچنین وضعیت جسمی و روحی سالمند را به اطلاع پزشک برساند و به بهبودی سریع‌تر او کمک کند.
 • مسئولیت پذیر: پرستاران بسته به شرایط خاص مددجو وظایف متفاوتی دارند. اگر کودک، سالمند یا بیمار داری بیماری خاصی باشد باید علائم او مرتبا چک شود و داروهای او طبق نظر پزشک سر وقت داده شود. تمرین حرکات تمرینی برای مددجویانی که دارای مشکلاتی حرکتی هستند از دیگر خدمات پرستاری در منزل است. این حرکات از ایجاد زخم بستر و مسائل بعد از آن قطعا جلوگیری می کند.

انتخاب بهترین پرستار در منزل

برای این که بتوانید ریسک انتخاب پرستار را برای خود به حداقل برسانید، بهتر است با مشاوره با مراکز پرستاری معتبر خدمات پرستار در منزل، نسبت به انتخاب بهترین مورد اقدام کنید.

خدمات اعزام پرستار به منزل

اعزام پرستار

مرکز خدمات پرستاری آسایش ایرانیان با آموزش تخصصی پرستاران خود، کیفیت خدمات ارائه شده خود را ضمانت می‌کند. برای انتخاب بهترین پرستار در منزل باید انتظارات و نیازهای خود را از خدمات پرستاری مشخص کرده و با بیان آن‌ها به کارشناسان مجموعه پرستاری آسایش ایرانیان، پرستار مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مزایای استفاده از امکان اعزام پرستار

استفاده از خدمات اعزام پرستار به منزل برای مراقبت، پرستاری، نگهداری یا درمان مزیت‌هایی به‌دنبال دارد.

اعزام پرستار به منزل

اعزام پرستار به منزل

مزایای استفاده از خدمات اعزام پرستار به منزل:

 • راحتی و آسایش: افراد می‌توانند در خانه خود بمانند و با استفاده از خدمات پرستاری، از راحتی و آسایش خانه‌شان بهره‌مند شوند.
 • پیگیری و مراقبت شخصی‌تر: با اعزام پرستار به منزل، کودک،سالمند و یا بیمار می‌تواند از پیگیری و مراقبت شخصی‌تری برای خودش برخوردار شود.
 • کاهش ریسک عفونت: با اعزام پرستار به منزل، بیمار در معرض عفونت‌های بیمارستانی قرار نمی‌گیرد و از خطر ابتلا به عفونت‌های جدید جلوگیری می‌شود.
 • صرفه‌جویی در هزینه: خدمات پرستاری در منزل معمولاً ارزان‌تر از بستری در بیمارستان هستند و در بسیاری از موارد می‌تواند به صرفه‌ترین راه حل برای خانواده بیمار باشد.
 • امکانات مراقبتی بیشتر: در خانه، پرستار می‌تواند از امکانات بیشتری برای مراقبت و درمان استفاده کند.

اعزام پرستار به منزل؛ آسایش ایرانیان

جهت آشنایی بیشتر با خدمات اعزام پرستار به منزل؛ با کارشناسان خبره ما تماس بگیرید. اعزام پرستار؛ موجب آسایش، رفاه و آسودگی خیال شما و عزیزانتان است. در ادامه به برخی از دلایلی که خدمات اعزام پرستار آسایش ایرانیان را منحصر به فرد می‌کند می‌پردازیم:

 • ارائه پشتیبانی شبانه روزی.
 • مشاوره رایگان جهت انتخاب پرستار مناسب.
 • بررسی سوابق و مدارک تحصیلی تمام پرستاران به جهت اطمینان از دانش و تخصص آن‌ها.
 • تعیین نرخ دستمزد اعزام پرستار براساس تعرفه‌های قانونی.
 • امکان عقد قرارداد رسمی با شرکت.
 • نظارت کارشناسان ما بر کیفیت خدمات ارائه شده توسط پرستاران اعزامی.

برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت درخواست اعزام پرستار، با کارشناسان ما در مرکز خدمات پرستاری آسایش ایرانیان تماس حاصل فرمایید.

سوالات مهم در مورد انتخاب، شرایط و قیمت پرستار سالمند

شرکت‌هایی که خدمات اعزام پرستار به منزل را ارائه می‌دهند، با توجه به نیازها و درخواست‌های مختلف مشتریان، تعرفه‌های متفاوتی را اعمال می‌کنند.

این تعرفه‌ها به عواملی مانند نوع خدمات، مدت زمان اعزام پرستار، سطح تخصص پرستار و نیز منطقه جغرافیایی که خدمات در آن ارائه می‌شود، بستگی دارند. برای اطلاعات دقیق‌تر، با مشاورین و کارشناسان ما در مرکز خدمات پرستاری آسایش ایرانیان؛ تماس بگیرید.

بله، اعزام پرستار شبانه‌روزی یکی از خدمات موسسه پرستاری آسایش ایرانیان؛ است. با توجه به اینکه نیازهای پرستاری افراد ممکن است در ساعات شبانه‌روز و در هر لحظه‌ای پیش بیایند، تیم ما آماده اعزام پرستار برای شما عزیزان در ساعات 24/7 می‌باشد.

بله، اعزام پرستار شبانه‌روزی یکی از خدمات موسسه پرستاری آسایش ایرانیان؛ است. با توجه به اینکه نیازهای پرستاری افراد ممکن است در ساعات شبانه‌روز و در هر لحظه‌ای پیش بیایند، تیم ما آماده اعزام پرستار برای شما عزیزان در ساعات 24/7 می‌باشد.

نیاز به اعزام پرستار به منزل ممکن است در موارد مختلف پیش آید، به عنوان مثال: بیماران پس از عمل جراجی، مبتلایان به بیماری‌های مزمن، سالمندان برای رفع نیازهای روزانه، مراقبت‌های ویژه برای کودکان و نوزادان و غیره؛ در هر یک از موارد، خدمات اعزام پرستار، می‌تواند به شکل یکی از بهترین راه‌حل‌ها برای مراقبت، نگهداری و پرستاری از بیماران، سالمندان و کودکان باشد.

پرستار اعزام شده توسط شرکت پرستاری آسایش ایرانیان می‌تواند در اموراتی مانند تعویض پانسمان تزریقات و فیزیوتراپی، کمک به استحمام بیمار و سایر امور نظافتی و برنامه ریزی داروها خدمات ارائه کند.

پس از تماس با مرکز پرستاری آسایش ایرانیان، کارشناسان ما، وضعیت، شرایط و نیازمندی‌های شما را بررسی می‌کنند و پس از هماهنگی و قرارداد (جهت پشتیبانی بهتر)، مناسب‌ترین پرستار را اعزام می‌کنند.

زمان اعزام پرستار به منزل، به شرایط و نوع خدمت بستگی دارد. اما از زمان تایید درخواست شما توسط کارشناس، طولی نمی‌کشد تا پرستار اعزام شود. می‌توانید برای اطلاع از زمان دقیق‌تر با کارشناسان ما تماس بگیرید.