تاریخ انتشار: جولای 19th, 2023نویسنده: دسته بندی: کودک
قیمت پرستار کودک چقدر است؟

تحولات فرهنگی، عوامل محیطی و مشغله‌ها و دغدغه‌های اقتصادی سبب شده‌اند که امروزه بسیاری بانوان دور از منزل به کار و تلاش پرداخته و تصمیم بگیرند رسیدگی به فرزند خود را به پرستار کودک در منزل بسپارند. این موضوع در شهرهای بزرگ و مدرن چون تهران پررنگ‌تر نیز هست. این باعث شده بسیاری خانواده‌ها به دنبال استخدام پرستار کودک در منزل تهران باشند و از مراکز معتبر این حوزه اقدام به استخدام پرستار کنند.

یکی از دغدغه‌های اصلی و سوالات پرتکرار خانواده‌ها در  مورد استخدام پرستار نوزاد و کودک این است که قیمت پرستار کودک چقدر است؟ سلامت اول یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز ارائه خدمات پرستاری و اعزام پرستار بچه، سالمند، بیمار و.. است که سال‌هاست هدف فعالیت خود را بهبود رفاه، سلامت و آسایش هموطنان عزیز قرار داده است. خدمات مجموعه با نهایت کیفیت و البته مناسبترین قیمت به مراجعان عزیز ارائه می‌گردند. اما اگر می‌خواهید با پارامترهای موثر در هزینه پرستار کودک آشنا شوید، با مرکز پرستاری آسایش ایرانیان همراه باشید.

قیمت پرستار کودک چگونه تعیین می‌شود؟

تعرفه پرستار کودک و نحه محاسبه آن

تعرفه پرستار کودک

پرستار کودک فردی متخصص، آموزش دیده ،با تجربه و دلسوز است که با بکارگیری روش‌های نوین مراقبتی و تربیتی و مسئولیت پذیری بالا، از کودک پرستاری نموده و زمینه رشد و تعالی او در ابعاد مختلف زندگی را فراهم می‌کند. امروزه پرستاران کودک با وظایف متنوع در انواع پرستار نوزاد، کودکیار، مادریار و پرستار بچه به ارائه خدمات پرستاری کودک می‌پردازند.

بی شک اولین پارامتر تعیین کننده قیمت پرستار کودک، قیمتی است که هر ساله از سوی شورای عالی بیمه و خدمات درمانی به مراکز ارائه دهنده خدمات پرستاری در منزل اعلام می‌گردد. این قیمت پایه‌ای است و با فاکتورهایی که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم متحمل تغییراتی می‌شود.

همچنین بخوانید: پرستار کودک بهتر است یا مهد کودک

فاکتورهای موثر در قیمت پرستار کودک

فاکتورهای موثر در قیمت پرستار کودک

فاکتورهای قیمت پرستار کودک

  • سن کودک؛ پرستار نوزاد، پرستار کودک، کودکیار و مادریار هر یک وظایف خاص خود را دارند. نوزاد شیرخوار از بسیاری جهات با کودک ۸ ساله متفاوت است و نیاز به مراقبت‌های ویژه‌ای دارد که در قیمت پرستار کودک لحاظ می‌شوند.
  • ساعت کاری پرستار؛ متناسب با اینکه پرستار چند ساعت و در چه زمان از روز به مراقبت از کودک می‌پردازد، قیمت نیز متفاوت است.
  • تعداد کودکان؛ نگهداری از کودک به خودی خود امری سنگین و پیچیده است؛ چراکه کودکان از لحاظ تغذیه، خواب، تحصیل، تربیت، سلامت و.. نیاز به رسیدگی دارند و به همین دلیل هر چه تعداد کودکان بیشتر باشد، هزینه پرستاری از ایشان به طرز قابل توجهی افزایش می‌یابد.
  • نیاز یا عدم نیاز به مراقبت‌های ویژه؛ طبیعتا نگهداری کودک سالم نسبت به کودک بیمار، معلول، بیش فعال و به طور کلی با شرایط خاص متفاوت است. از این رو بسته به اینکه کودک در چه وضعیت سلامت روحی و جسمی قرار دارد، قیمت پرستار کودک نیز متغیر خواهد بود.
  • وظایف پرستار کودک در منزل؛ وظایفی که در هنگام استخدام به پرستار محول می‌شوند، از عوامل اصلی و اساسی هزینه پرستار کودک هستند. پرستار کودک می‌تواند افزون بر نگهداری و مراقبت از کودک، وظایفی چون تربیت و مشاوره، پخت و پز و انجام امور منزل، حمل و نقل کودک، آموزش و رسیدگی به تحصیل کودک را به عهده گرفته و به همین تناسب هزینه بیشتری دریافت کند.

همچنین بخوانید: پرستار کودک اوتیسم در منزل

سخن پایانی سلامت اول

این موارد همه از تاثیرگذارترین فاکتورها در تعیین قیمت پرستار کودک هستند. البته باید توجه داشته باشید اینکه از چه مراکز در کدام شهر و منطقه پرستار استخدام می‌کنید نیز می‌تواند در قیمت پرستار تاثیرگذار باشد. بهترین و به‌صرفه‌ترین خدمات پرستاری توسط پرستاران متخصص و مجرب سلامت اول به شما همراهان گرامی ارائه می‌شوند‌. کافیست با سلامت اول ارتباط بگیرید و متناسب با شرایط و خدمات مورد نیاز خود، بهترین و قابل اعتمادترین فرد را برای پرستاری از کودک دلبندتان استخدام کنید.

سوالات متداول

تعرفه پرستار کودک چگونه تعیین می‌شود؟

پرستار کودک فردی متخصص، آموزش دیده ،با تجربه و دلسوز است که با استفاده از راه‌های نوین مراقبتی و تربیتی و مسئولیت پذیری بالا، از کودک پرستاری نموده و زمینه رشد و تعالی او در ابعاد مختلف زندگی را فراهم می‌کند. امروزه پرستاران کودک با وظایف متنوع در انواع پرستار نوزاد، کودک‌یار، مادریار و پرستار بچه به ارائه خدمات پرستاری کودک می‌پردازند.

فاکتورهای موثر در قیمت پرستار کودک چیست؟

فاکتورهای موثر در قیمت پرستار شامل سن کودک، ساعت کاری پرستار، تعداد کودکان، نیاز یا عدم نیاز به مراقبت های ویژه و وضایف پرستار کودک در منزل اشاره کرد.

تاثیر سن کودک در قسمت پرستار چگونه است؟

پرستار نوزاد، پرستار کودک، کودکیار و مادریار هر یک وظایف خاص خود را دارند. نوزاد شیرخوار از بسیاری جهات با کودک ۸ ساله متفاوت است و نیاز به مراقبت‌های ویژه‌ای دارد که در قیمت پرستار کودک لحاظ می‌شوند.

چرا باید شرکت پرستاری آسایش ایرانیان را انتخاب کنیم؟

شرکت پرستاری آسایش ایرانیان با ارائه بهترین خدمات پرستاری کودک، سالمند، بیمار و پرستار در منزل با هدف ارتقا سطح بهداشتی، رفاهی و سلامتی شهروندان عزیز فعالیت می کند. شما می‌توانید برای اطلاع از خدمات پرستاری با کارشناسان خبره محموعه تماس حاصل فرمایید.

 

در صورت نیاز به خدمات پرستاری (پرستار کودک در منزل، پرستار سالمند در منزل و پرستار بیمار در منزل) با ما تماس بگیرید. کارشناسان شرکت پرستاری آسایش ایرانیان؛ آماده ارائه مشاوره رایگان، به شما هستند.

مشاوره رایگان تلفنی

One Comment

  1. فاطمه سپتامبر 3, 2023 at 9:02 ق.ظ - Reply

    قیمت پرستار کودک چقدر است؟

ارسال دیدگاه